Vytisknout stránku
Profil firmy - KWESTO

Společnost KWESTO byla založena v roce 2000 se sídlem v Praze jako součást nadnárodního koncernu TAKKT. Ačkoli je KWESTO datem založení jedním z nejmladších členů koncernu, využívá ke své činnosti nejen silné finanční zázemí, ale především čerpá z mnohaletých zkušeností, maximálně využívá synergických efektů, kooperací a velkou měrou přispívá k naplňování společných cílů a strategií celé skupiny.

V rámci koncernu je KWESTO samostatnou obchodní organizací, která je schopna pružně reagovat na potřeby trhu, zákazníků i dodavatelů, na hospodářský i politický vývoj v jednotlivých zemích své působnosti.

KWESTO prostřednictvím svých katalogů a internetových stránek nabízí zákazníkům více než 12.000 produktů od základního vybavení kanceláří až po zařízení výrobních provozů. Na své si přijde nejen zákazník hledající základní výrobky denní potřeby jako jsou rudly, manipulační vozíky či plastové palety, KWESTO však dokáže uspokojit i toho, kdo hledá prvotřídní kvalitu pro svoji dílnu nebo kancelář. 

Profil skupiny TAKKT

TAKKT je v Evropě a Severní Americe vedoucím specializovaným zásilkovým obchodníkem B2B pro obchodní vybavení.
Koncern je svými značkami zastoupen ve více než 25 zemích. Sortiment dceřiných společností zahrnuje přes 175 000 výrobků z oblasti provozního a skladového zařízení, klasického a designového kancelářského nábytku a příslušenství a výrobků na podporu prodeje pro maloobchody a gastronomický a hotelový trh.

Další informace o skupině TAKKT naleznete na www.takkt.de.

Historie firmy

Jak napovídá přehled expanze, orientuje KWESTO svoji nabídku na země střední a východní Evropy. Více než 90% produktů z nabídky katalogu KWESTO má původ právě v této lokalitě, navíc v prvotřídní kvalitě srovnatelné se západními trhy.

2000 Česká republika, Praha
2001 Polsko, Wroclav
2002 Slovensko, Nitra
2003 Maďarsko, Györ
2005 Rumunsko, Bukurešť

 

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop Kwesto je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků