Vytisknout stránku
E-Shop
Využijte různé možnosti a výhody našeho systému obchodu. Vedle zákaznicky specifického internetového obchodu (customized web) Vám nabízíme také internetový obchod SAP-OCI a internetový obchod Ariba-PunchOut. Můžete si vybrat.
Individuální zákaznický online obchod
Rádi jsme pro Vás vytvořili zákaznicky specifický online obchod, který je speciálně přizpůsoben Vašim potřebám. Prostřednictvím tohoto obchodu nám můžete přímo zasílat objednávky. Vaše podmínky jsou obecně uloženy v online obchodě a zobrazit lze také Vaše logo. Na přání je možné provést další specifická přizpůsobení.
K dispozici jsou Vám následující funkce
» Rozsáhlé možnosti vyhledávání
» Podrobné údaje o výrobcích
» Správa vzorů objednávek
» Správa dodacích a fakturačních adres
» Historie zakázek
» atd.
SAP-OCI
Používáte SAP a chtěli byste prostřednictvím OCI (Open Catalog Interface) propojit náš internetový obchod s Vaším systémem? Žádný problém. V našem internetovém obchodu SAP-OCI si můžete vytvářet vlastní vzory objednávek a odeslat je do svého systému SAP před tím, než nám ze svého systému SAP odešlete objednávky. Internetový obchod SAP-OCI samozřejmě individuálně přizpůsobíme Vašim potřebám. V internetovém obchodu jsou k dispozici Vaše vyjednané ceny i data o výrobcích, která pro Vás byla uložena. Všechna tato data jsou odesílána přes rozhraní OCI.
Momentálně podporujeme tyto verze
» OCI 2.0
» OCI 3.0
» OCI 4.0
Ariba-PunchOut
Kromě internetového obchodu OCI Vám nabízíme také internetový obchod Ariba PunchOut. Tento obchod umožňuje přenos příslušných informací o výrobcích do Vašeho systému hospodaření se zbožím. Pro Vás platné ceny a odpovídající data o výrobcích jsou zde také uložena.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop Kwesto je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků