Vytisknout stránku
Registrace zákazníka | Můj účet

Své uživatelské jméno a heslo si můžete vybrat. Nezapomeňte, že uživatelské jméno i heslo musí být dlouhé 6 až 20 znaků. Nesmí být použita žádná diakritická znaménka, mezery nebo zvláštní znaky (výjimky: @ . - a _). Při zadávání je třeba dbát i na velká a malá písmena.

Zapomenuté heslo | Změna hesla

Jestliže jste své heslo zapomněli, můžete si u nás snadno a rychle vyžádat nové. Klikněte na „Zapomenuté heslo“ a zadejte své uživatelské jméno a Vaši e-mailovou adresu. Během několika minut obdržíte e-mail s novým, automaticky vygenerovaným heslem. S tímto heslem se pak můžete opět přihlásit. Váš profil samozřejmě zůstane zachován. Po prvním přihlášení toto heslo prosím změňte.
Zapomněli jste své heslo a již jste si vyžádali nové. Přesto se nemůžete přihlásit! Proč?

E-mailem zaslané heslo zkopírujte a vložte jej do pole „Heslo“. Někdy je například možná záměna např. velkého „O“ a nuly „0“.
Problém může být i v tom, že je staré heslo stále ještě uloženo dočasné paměti (cache) Vašeho počítače.
V Microsoft Internet Explorer můžete dočasnou paměť vymazat – v nabídce „Nástroje“ zvolte bod „Možnosti Internetu“. V záložce „Obecné“ naleznete bod „Dočasné soubory Internetu“. Zde klikněte na tlačítko „Odstranit soubory“. Dále klikněte pod bodem „Historie“ na „Vymazat historii“. Prohlížeč poté zavřete, znovu otevřete a můžete se ještě jednou zkusit přihlásit s Vaším novým heslem.

Kdyby přihlášení nefungovalo ani potom, pošlete nám prosím dotaz e-mailem a my se s Vámi obratem spojíme a pomůžeme Vám.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop Kwesto je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků