Vytisknout stránku
Průběh objednávky

Po přihlášení naleznete v pravé horní části internetové stránky pod „Můj účet“ odkaz „Objednávky“. Ten Vás zavede přímo na stránku procesu objednávky. Nákupy učiněné v minulosti zde komfortně uvidíte v přehledu.  Pokud by zde určitá objednávka chyběla, máte dvě možnosti:

Vyhledávání podle čísla zakázky

Je Vám známo číslo zakázky a chcete ještě jednou vidět příslušnou zakázku: Pomocí vyhledávacího pole „Vyhledat objednávku podle čísla zakázky“ můžete přímo zadat a vyhledat známé číslo zakázky. Zadejte číslo zakázky a můžete si nechat zobrazit aktuální i již vyřízené zakázky. Tlačítkem „Zobrazit objednávku“ můžete znovu zobrazit podrobnosti objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že tato funkce je možná pouze pro online objednávky. Objednávky učiněné prostřednictvím naší horké linky nebo faxu se zde nezobrazují. Můžete si nechat zobrazit i všechny objednávky za určité časové období. Zvolte jednoduše odpovídající datum a klikněte na „Hledání“. Tlačítkem „Podrobnosti“ můžete znovu zobrazit podrobnosti objednávky.

Vyhledávání zakázek za určité časové období

Již neznáte číslo zakázky, avšak znáte přibližný termín objednávky: Zvolte jednoduše odpovídající časový rozsah a poté klikněte na „Vyhledat“. Tlačítkem „Zobrazit objednávku“ můžete znovu zobrazit podrobnosti objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že tato funkce je možná pouze pro online objednávky. Objednávky učiněné prostřednictvím naší horké linky nebo faxu se zde nezobrazují.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop Kwesto je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků