Vytisknout stránku
Podpora a zapojení zaměstnanců

Trvalé vedení zaměstnanců podporuje dobrý talentový management, s jehož pomocí jsou odborně připravováni a dále vzděláváni mladí lidé. Provozní systém podávání nápadů dává hlas každému zaměstnanci a podporuje vlastní iniciativu jednotlivců a přepracovaný, nově zaměřený management uchazečů o práci má talentový management výhodně podpořit.

V rámci skupiny TAKKT jsou s ohledem na zacházení se zaměstnanci následovány hodnoty TAKKT. V roce 2014 proto vznikl přepracovaný kodex chování, který představuje měřítko pro společnou práci orientovanou na cíl a férové chování vůči podniku a kolegům. Dodržování stanovených pravidel kontrolují nadřízené osoby a compliance officer. Je plánována příručka a e-learning tool pro informace a školení.

Na hodnoty zaměřený dialog TAKKT se zaměstnanci má objasnit jejich cíle a možnosti podpory, tak aby zaměstnanci mohli svůj podnik podporovat nejlepším způsobem a aby se zároveň cítili nejlepším způsobem podporováni. Dialog se opírá o hodnoty TAKKT, které zvýhodňují trvale udržitelné vedení zaměstnanců.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop Kwesto je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků