Vytisknout stránku
Reference
"Po dlouhém hledání jsme našli KWESTO jako dodavatele, který nabízí rychlé a přehledné objednávání a v rámci prodeje poskytuje kvalitní služby."
Várszegi András
Vedoucí nákupu
IGM ROBOTRENDSZEREK KFT.
www.igm-group.com

"S firmou KWESTO spolupracujeme již několik let. Oceňujeme flexibilní a rychlé podání nabídek. Současně s nabídkou přichází i obrázky, všech nezbytných informací, aby se zabránilo budoucím nedorozuměním. Často výrobky potřebujeme dodat velmi rychle, v těchto případech jsem vždy zažil ochotu ze strany firmy KWESTO. Jsme spokojeni také s kvalitou produktů. Chtěl bych při této příležitosti jeho zaměstnancům poděkovat za dosavadní spolupráci."
Ladocsi Eszter
Nákup
KSH RUGÓGYÁR BT.
www.ksh-rugo.hu/i_de.html
"Naše společnost je spokojena se službami firmy KWESTO, která je přesná, spolehlivá, nabízí dopravu bez poplatku a to vždy při dodání vysoce kvalitních výrobků. Vstřícný zákaznický servis je vždy připraven pomoci a já jsem s jejich přístupem velmi spokojen."
Paár István
Sales Manager
SHS GLOBAL KFT.
www.shsglobal.hu
"Safety Munkavédelmi Kft potvrzuje, že Kwesto plní naše náročné požadavky v každém ohledu. Zároveň zdvořile a přesně informuje své zákazníky o případných problémech. Vždy výrobky řádně doručí a bezodkladně řeší případné reklamace."
Szabó Katalin
Správce
SAFETY MUNKAVÉDELMI KFT.
www.safety.hu
"Nakupuji vybavení pro více jak 80 poboček, Instalatércenter a Koupelnových studií naší firmy po celé ČR a nutností je pro mne obchodní partner, který má ve své nabídce dostatečně široký sortiment zboží, abych již nemusel hledat u jiných dodavatelů, a který po mém výběru požadovaného zboží za mne vyřídí naprosto vše, aniž bych na dodávku objednaného musel dále dohlížet. Tudíž svůj čas a pozornost mohu věnovat dalším potřebným činnostem ve firmě. A toto vše mi nabízí KWESTO - dostatečnou šíři sortimentu, výhodnou cenu zboží, záruky a servis na dodávané zboží, krátké dodací lhůty, bezproblémovou dopravu na místo určení a mnohé další - a to VŠE bez starostí…"
Petr Keller
Specialista projektu Instalatércentra
PTÁČEK-velkoobchod,a.s.
www.ptacek.cz
"Firma KWESTO je naším dlouholetým dodavatelem a je zárukou kvality, příznivých cen a včasných dodávek. Obchodní partner s profesionálním přístupem."
Hana Kovářová
Centrální nákup
REIS ROBOTICS ČR - strojírenství, spol. s.r.o.
www.reisrobotics.cz
"S vyřízením našich poptávek či objednávek a cenou kupovaných výrobků jsme byli vždy velmi spokojeni."
Jiřina Berná
Prodej
Saurer Žandov a.s
www.sauerzandov.cz/
"Firma KWESTO je naším dlouholetým dodavatelem a je zárukou kvality, příznivých cen a včasných dodávek. Prostě obchodní partner na profesionální úrovni."
Zsolt Straňovský
Jednatel společnosti
GLOBO EASTERN EUROPE, S.R.O.
www.globo-lighting.com/
"KWESTO je jednou z mnoha společností, s nimiž spolupracujeme. Oceňujeme odborné poradenství, příjemný servis, vysoký výkon."
Tomasz Bendyk
Strategic Purchase Department
SWEDWOOD POLAND SP. Z O.O. Oddział Lubawa
www.swedwood.com/contacts/poland/
"KWESTO vždy promptně reaguje na každou poptávku, nabídku obdržíme prakticky ve stejný den. Dodávky dostáváme přesně podle domluvy a přesně ve lhůtě uvedené v potvrzení objednávky."
Marek Krzyżanowski,
Koordinátor nákupu
RR Donnelley, Kraków
www.rrdonnelley.com/europe/Home_Pol.asp

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop Kwesto je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků